Migracja Kantoru Kryptowalut

Jakie były problemy? 1. Problem z wydajnością 2. Wersja dystrybucji z kończącym się wkrótce wsparciem – end of life 3. Brak dokumentacji Infrastruktura składa się z trzech serwerów współdziałających za pośrednictwem VPN. W związku z problemami wydajnościowymi, jak również wykorzystaniem systemu operacyjnego, któremu wkrótce kończy się wsparcie zdecydowaliśmy o przeniesieniu infrastruktury na nowe jednostki serwerowe …

Czytaj dalejMigracja Kantoru Kryptowalut

Jak włamaliśmy się na giełdę kryptowalut – BeatCoin.pl

Nasza firma ZdalnyAdmin.com.pl coraz częściej świadczy usługi dla firm, działających na ogólnoświatowym rynku kryptowalut takich jak Bitcoin, Litecoin czy Etherum. Jest to obecnie bardzo szybko rozwijająca się gałąź rynku finansowego. Szacuje się, że całkowita kapitalizacja cyfrowych walut oscyluje wokół 30 miliardów dolarów. Jest to bardzo łakomy kąsek dla cyberprzestępców, którzy nie wychodząc z domów mogą bardzo szybko się wzbogacić.

Czytaj dalejJak włamaliśmy się na giełdę kryptowalut – BeatCoin.pl

Test Bezpieczeństwa Portalu Blogowego oraz Infrastruktury Serwerowej

Informacje o kliencie: Właściciel jednego z większych portali internetowych w kraju o tematyce blogowej. Nasze zadanie: Nasza firma otrzymała od Klienta zadanie mające na celu zabezpieczenie portalu internetowego. W zakres zadania wchodził test bezpieczeństwa portalu oraz infrastruktury serwerowej, na której był umiejscowiony portal. Realizacja zadania: Aby zrealizować to zadanie musieliśmy przyjąć postawę identyczną, jak osoba, …

Czytaj dalejTest Bezpieczeństwa Portalu Blogowego oraz Infrastruktury Serwerowej

Klaster Danych klasy IBM Enterprise + Portal Internetowy

Informacje o Kliencie:
***Informacja poufna ***

Nasze zadanie:
Naszym celem było stworzenie rozbudowanego portalu internetowego tworzonego w technologii webowej z wyorzystaniem PHP, Bootstrap, NodeJS oraz Laravel Framework. Bazy danych z których korzystała aplikacja to PostgreSQL oraz MongoDB.
Oprócz przygotowania zaawansowanej aplikacji webowej musielimy również stworzyć skalowalną infrastrukturę systemową (systemy Linux), na której portal internetowy jest obecnie hostowany.

Czytaj dalejKlaster Danych klasy IBM Enterprise + Portal Internetowy

System eKontrola dla Klienta z sektora publicznego

Informacje o Kliencie:
***Informacja poufna***

Nasze zadanie:
Projekt eKontrola opierał się sporej bazie danych, która w połączeniu z zewnętrznymi systemami dawała nam dostęp do danych, na których miała pracować aplikacja.
Cały system został oparty o technologie Microsoftu, czyli ASP.NET MVC5 oraz bazę danych MSSQL.
Dodatkowo w projekcie, zostały wykorzystane biblioteki takie jak Entity Framework, JQuery, Bootstrap oraz w szczególności HTML oraz CSS.

Czytaj dalejSystem eKontrola dla Klienta z sektora publicznego