Klienci

Satysfakcja naszych klientów jest motywacją do dalszego rozwoju

Zadowolony Klient jest dla nas priorytetem, dlatego też zawsze staramy się zrozumieć Twoje cele i dopasować oferty czy usługi, które pomogą Ci osiągnąć sukces. Nasza oferta, która stale się rozwija skierowana jest do wszystkich grup Klientów, zarówno tych raczkujących w świecie online jaki i doświadczonych profesjonalistów. Możemy się pochwalić zaufaniem zarówno małych firm jak i dużych przedsiębiorstw. Sprawdźcie sami opinię naszych Klientów.

Współpracę z Remote Admin Sp. z o.o. oceniamy bardzo dobrze w zakresie komunikacji oraz poziomu usług technicznych. Realizacja wyznaczonych prac w roku 2019 odbywała się z wymaganą starannością co pozwoliło na realizację założeń z sukcesem projektowym
Janusz Sawicki, Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk
Polecamy firmę Zdalny Admin jako zaufanego partnera w obszarze IT. Zostaliśmy otoczeni pełną opieką w atmosferze biznesowej współpracy.
Krzysztof Wiśniewski, Prezes Zarządu bazy.danych spółka z o.o
Firma Zdalny Admin była odpowiedzialna za przygotowanie infrastruktury serwerowej dla ośrodka wypoczynkowego Molo Resort. Z czystym sumieniem polecamy firmę Zdalny Admin jako zaufanego dostawcę usług IT na wysokim poziomie w rozsądnej cenie.
Beata Klęczar, Właścicielka Molo Resort
Zaufali nam

Lista klientów, którzy nam zaufali