Startup Program

Miejsce, w którym możesz zacząć!

Miejsce, w którym możesz zacząć!

Niezależnie od etapu rozwoju Twojego startupu, oraz tego, który raz zaczynasz z realizacją nowego przedsięwzięcia – pragniemy zapewnić bezpieczne miejsce do rozwoju najlepszych pomysłów. Od MVP do firmy o ugruntowanej na rynku pozycji.

Chcemy pomóc startupom w Polsce odnosić sukcesy na całym świecie

Zajmujemy się usługami w zakresie outsourcingu i administracji IT. Specjalizujemy się m.in. w tworzeniu infrastruktur serwerowych, centrów danych, bezpieczeństwie i automatyzacji procesów SysOps/DevOps. Współpracujemy zarówno z małymi firmami jak i z dużymi, międzynarodowymi korporacjami, jednak wciąż mamy w sobie startupowego ducha.

Wspieramy startupy infrastrukturą serwerową z wartością dodaną

Chcemy wspierać startupy, które mają potencjał, wykorzystując przy tym nasze kontakty i własne produkty, oraz sprawdzone metody działania. Jeśli chcesz skorzystać z niezawodnej i elastycznej infrastruktur informatycznej budując swój startup, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny program wsparcia innowacyjnych startupów.

Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają na całkowitą wolność wyboru technologii startupom chcącym skorzystać z naszego wsparcia. Dajemy Ci dostęp do najnowszych rozwiązań – to Ty decydujesz, jak dzięki nim zrealizujesz swoje pomysły i projekty.

Bliskie wsparcie i doświadczenie zdobyte w zaawansowanych projektach

Przenieś swój startupów na wyższy poziom. Skorzystaj z naszej technologii i porad w ramach programu dla startupów. W twoje ręce trafią narzędzia i rozwiązania oparte o otwarte standardy. Cenimy sobie wolność w biznesie, dlatego nie chcemy ograniczać Twoich pomysłów przez zamknięty ekosystem.

Zainteresował Cię nasz program?
Zainteresuj nas swoim pomysłem!

Napisz do nas, chcemy dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoim startupie. Chcemy pomóc Ci zbudować coś wielkiego i mamy do tego zaplecze! Dla wybranych partnerów przewidujemy wsparcie w postaci naszych usług o wartości do nawet 500 000 PLN!

Bezzwrotne dofinansowanie obejmuje wszystkie usługi przez naszą firmę w zakresie:

 • Administracji serwerami,
 • Dostawy infrastruktury serwerowej,
 • Testów bezpieczeństwa,
 • Backupu Danych,
 • Doradztwa i doboru technologii,
 • Testów obciążeniowych

Kto może otrzymać dofinansowanie?

Program adresowany jest do wszystkich podmiotów formalnych – startupów, które dysponują produktem, usługą lub rozwiązaniem co najmniej na etapie MVP/prototypu.

Etapy projektu

 • 1

  Rekrutacja i wybór zespołów, które mają pomysł na innowacyjną produkt, usługę lub rozwiązanie.

 • 2

  Pitching i przedstawienie pomysłów przez startupy przed wewnętrznym jury po wstępnej weryfikacji,

 • 3

  Wybór najlepszych startupów przez komitet ekspertów, warsztaty, szkolenia i mentoring z naszymi ekspertami.

Startupy, które się z nami skontaktują, przechodzą proces weryfikację pod kątem obecnego statusu prawnego (tak osoby fizyczne jak firmy) na etapie przyznania bezzwrotnego dofinansowania.

Czekamy na zgłoszenia wyłącznie od autorów własnych projektów, którzy posiadają prawa autorskie do niego, a także wszystkie prawa do wszelkiej działalności startupu, a którzy nie naruszają praw autorskich osób trzecich.

ZAMÓW CHMURĘ OBLICZENIOWĄ
OPIEKA GRATIS!
Umowa na min. 12 miesięcy
ZAMÓW CHMURĘ OBLICZENIOWĄ
OPIEKA GRATIS!
Umowa na min. 12 miesięcy