O nas

Zdalny Admin jest polską firmą świadczącą usługi informatyczne na rynku krajowym i zagranicznym. Od wielu lat zajmujemy się szeroko pojętą administracją zarówno dla klientów z Polski, jak i z zagranicy. Niestraszna nam współpraca zarówno z małymi firmami lokalnymi, jak i z dużymi, międzynarodowymi korporacjami– nasz zaprawiony w bojach zespół gotowy jest stawić czoła dowolnemu wyzwaniu.

Naszą specjalnością jest tworzenie bezpiecznych i nowoczesnych platform dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Pierwszym krokiem naszego procesu jest dogłębne poznanie specyfiki biznesu naszego kontrahenta, aby móc zaoferować prawdziwie unikalne rozwiązanie.

Do usług informatycznych, które świadczymy, należą:

Administracja Infrastrukturą IT

Stawiamy nowe serwery i zarządzamy istniejącymi; stale optymalizujemy ich wydajność, migrujemy dane do chmury obliczeniowej i dbamy o bezpieczeństwo. Projektujemy rozwiązania dostosowane do klienta i wdrażamy takie usługi jak automatyczne backupy, high availability, ochrona anty-DDOS i WAF.

Cyberbezpieczeństwo

Przeprowadzamy kompletne audyty bezpieczeństwa i testy penetracyjne aby upewnić się, że dane przetwarzane przez Twoje serwery pozostają bezpieczne przez cały czas. Oferujemy także regularne testy automatyczne aplikacji web, aplikacji mobilnych i infrastruktury, dzięki którym będziesz mieć pewność , że oprogramowanie w Twojej sieci nigdy nie będzie narażone na atak.

Serwery

Przygotowujemy kompletne rozwiązania serwerowe dostosowane do potrzeb twojej firmy. W naszej ofercie znajdują się zarówno serwery VPS, dedykowane, jak i chmury takie jak AWS czy Azure. Przeprowadzamy również testy obciążeniowe i wydajnościowe, dzięki którym będziesz mieć pewność, że Twoja firma gotowa będzie na każdą ewentualność.

Oprogramowanie Web

Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji web pozwalających naszym klientom wykonywać swoje działania szybciej i wydajniej. Zamiast wybierania drogiego oprogramowania komercyjnego, klient otrzymuje narzędzia przystosowane idealnie do jego konkretnych potrzeb i działań biznesowych.

Usługi Devops

Przeprowadzamy również konsultacje i prace techniczne z zakresu Usług DevOps – proces tworzenia i wdrażania aplikacji oraz sugerujemy zmiany i usprawnienia, dzięki którym Twoi developerzy będą mogli pracować sprawniej i wydajniej.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasz proces współpracy z klientem – niezależnie od tego, czy jest to mała firma, czy duża korporacja – zaczyna się od dogłębnego poznania sposobu, w jaki operuje. Pozwala nam to w pełni zrozumieć jego potrzeby i możliwości, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić idealnie dopasowaną ofertę.

Każdy z naszych specjalistów posiada minimum siedem lat doświadczenia w swojej dziedzinie i gotowy jest stawić czoła każdemu wyzwaniu. Nasz nacisk na dostosowanie się do potrzeb klienta pozwala nam na oferowanie szerokiej gamy usług informatycznych, od administracji serwerami, przez DevOps, do świadczeń z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu skutecznie obsługujemy klientów w wielu krajach, w tym USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii czy Australii. Ukończyliśmy ponad 150 wdrożeń i przeprowadziliśmy 200 konsultacji technicznych. Każdy z naszych klientów otrzymuje również gwarancję ciągłości działania naszych usług i rozwiązań 24/7/365 oraz dyspozycyjny serwis.

Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Wszystkie usługi informatyczne w naszej ofercie charakteryzują się korzystnym współczynnikiem ceny do jakości, a nasze projekty realizowane są z najwyższą możliwą starannością, zgodnie z obowiązującymi standardami.