O nas

Kim jesteśmy?

Zdalny Admin (Remote Admin Sp. z o.o.) jest internetową firmą świadczącą wyspecjalizowane usługi informatyczne dla Klientów biznesowych, od wielu lat zajmujemy się usługami w zakresie Outsourcingu IT. W szczególności wyspecjalizowaliśmy się w zakresie usług:

Twój partner biznesowy

Współpracujemy zarówno z małymi firmami jak i z dużymi, międzynarodowymi korporacjami. Nasza marka usług internetowych powstała na koniec 2012 roku i od tamtej pory przeprowadziliśmy ponad 300 wdrożeń i 400 konsultacji technicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych z Polski.

Pierwszym krokiem procesu nawiązania współpracy jest dogłębne poznanie specyfiki biznesu naszego kontrahenta oraz potrzeb, tak aby móc finalnie zaoferować prawdziwie unikalne rozwiązanie oraz być solidnym partnerem technologicznym w określonym zakresie dla Klienta.

Bezpieczeństwo IT

Ciągłość działania

Data Center

Doświadczeni specjaliści

Nasza firma zatrudnia ludzi wyjątkowych, otwartych na duże wyzwania, myślących nieszablonowo. Pasjonatów.

Możemy pochwalić się zespołem ekspertów, którego nie spotkasz w żadnej innej firmie. Mamy szerokie doświadczenie w tworzeniu dużych i skalowalnych rozwiązań dla najbardziej wymagających Klientów biznesowych.

Kariera

Posiadamy doświadczony team administratorów, programistów i pentesterów, mający za sobą wiele projektów o zróżnicowanym stopniu trudności, w których to dla naszych Klientów projektowaliśmy i tworzyliśmy rozwiązania webowe jak i mobilne (wraz z projektowaniem infrastruktury gotowej na dalsze skalowanie) czy też zabezpieczaliśmy platformy Klientów wraz z opracowaniem procesów bezpieczeństwa.