WND-RPSL.03.02.00-24-02D8/20-002 (WNIOSEK UE)
Udoskonalenie usługi hostingu serwerów wirtualnych wraz z dodaniem do niej usług zwiększających bezpieczeństwo danych
Suma projektu 3 689 508,00 PLN

O nas

Kim jesteśmy?

Zdalny Admin (Remote Admin Sp. Z o.o.) jest internetową marką świadczącą usługi informatyczne na rynku polskim, od wielu lat zajmujemy się usługami w zakresie Outsourcingu IT, a w szczególności usługami takimi jak:

Twój partner biznesowy

Współpracujemy zarówno z małymi firmami jak i z dużymi, międzynarodowymi korporacjami. Nasza marka usług internetowych powstała na koniec 2012 roku i od tamtej pory przeprowadziliśmy ponad 300 wdrożeń i 400 konsultacji technicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych z Polski.

Pierwszym krokiem procesu nawiązania współpracy jest dogłębne poznanie specyfiki biznesu naszego kontrahenta oraz potrzeb, tak aby móc finalnie zaoferować prawdziwie unikalne rozwiązanie oraz być solidnym partnerem technologicznym w określonym zakresie dla Klienta.

Bezpieczeństwo IT

Ciągłość działania

Data Center

Doświadczeni specjaliści

Drodzy Klienci, z powodu rosnącej ilości zapytań o możliwość migracji serwerów od dotychczasowego dostawcy na infrastrukturę Zdalnego Admina zdecydowaliśmy o przygotowaniu specjalnej oferty. Oferta będzie ważna do odwołania.

Kariera

Posiadamy doświadczony team programistów i pentesterów, mający za sobą wiele złożonych projektów, w których to dla naszych Klientów projektowaliśmy i tworzyliśmy rozwiązania webowe jak i mobilne (wraz z projektowaniem infrastruktury) czy też zabezpieczaliśmy platformy Klientów wraz z opracowaniem procesów bezpieczeństwa.