O Nas

 

Zdalny Admin jest polską marką świadczącą usługi informatyczne na rynku polskim i europejskim. Od wielu lat zajmujemy się usługami Outsourcingu IT, a w szczególności:

• Administracja IT i Automatyzacja procesów (SysOps/DevOps),

• Testy Bezpieczeństwa dla Web aplikacji, Aplikacji mobilnych oraz infrastruktury serwerowej,

• Usługi Backupu danych,

• Dostawa infrastruktury serwerowej (Hosting i VPS) – Centrum Danych Tier III,

ISO 27001,ISO 9001, PCI DSS oraz GDPR,

• Usługi Programistyczne,

• Ochrona Anty DdoS i WAF,

• Anty Malware dla Web aplikacji,

• Disaster Recovery Center

Współpracujemy zarówno z małymi firmami jak i z dużymi, międzynarodowymi korporacjami. Nasza marka usług internetowych powstała na koniec 2012 roku i od tamtej pory przeprowadziliśmy ponad 250 wdrożeń i 300 konsultacji technicznych dla klientów z Polski i Europy.

Pierwszym krokiem procesu nawiązania współpracy jest dogłębne poznanie specyfiki biznesu naszego kontrahenta oraz potrzeb, tak aby móc finalnie zaoferować prawdziwie unikalne rozwiązanie oraz być solidnym partnerem technologicznym dla Klienta.

Każdy z naszych specjalistów posiada przynajmniej 8 lat doświadczenia w swoich specjalizacjach oraz jest gotów jest stawić czoła każdemu wyzwaniu. Dysponujemy trzema zespołami administratorów co pozwala finalnie świadczyć dla naszych Klientów usługi całodobowo niezależnie od strefy czasowej Klienta z czasem gwarantowanego SLA na poziomie nawet 15 minut.

Zdalny Admin to również doświadczony team programistów i pentesterów, mający za sobą wiele projektów, w których to dla naszych Klientów projektowaliśmy i tworzyliśmy rozwiązania Webowe jak i mobilne (wraz z projektowaniem infrastruktury) czy też zabezpieczaliśmy platformy Klientów wraz z opracowaniem procesów bezpieczeństwa.

Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Wszystkie usługi informatyczne w naszej ofercie charakteryzują się korzystnym współczynnikiem ceny do jakości, a nasze projekty realizowane są z najwyższą możliwą starannością, zgodnie z obowiązującymi standardami.