WND-RPSL.03.02.00-24-02D8/20-002 (WNIOSEK UE)
Udoskonalenie usługi hostingu serwerów wirtualnych wraz z dodaniem do niej usług zwiększających bezpieczeństwo danych
Suma projektu 3 689 508,00 PLN (kliknij, aby przeczytać więcej)

O nas

Kim jesteśmy?

Zdalny Admin (Remote Admin Sp. Z o.o.) jest internetową marką świadczącą usługi informatyczne na rynku polskim, od wielu lat zajmujemy się usługami w zakresie Outsourcingu IT.

Twój partner biznesowy

Współpracujemy zarówno z małymi firmami jak i z dużymi, międzynarodowymi korporacjami. Nasza marka usług internetowych powstała na koniec 2012 roku i od tamtej pory przeprowadziliśmy ponad 300 wdrożeń i 400 konsultacji technicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych z Polski.

Pierwszym krokiem procesu nawiązania współpracy jest dogłębne poznanie specyfiki biznesu naszego kontrahenta oraz potrzeb, tak aby móc finalnie zaoferować prawdziwie unikalne rozwiązanie oraz być solidnym partnerem technologicznym w określonym zakresie dla Klienta.

Bezpieczeństwo IT

Ciągłość działania

Data Center

Doświadczeni specjaliści

Nasza firma zatrudnia ludzi wyjątkowych, otwartych na duże wyzwania, myślących nieszablonowo. Możemy pochwalić się zespołem ekspertów, którego nie spotkasz w żadnej innej firmie. Mamy szerokie doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami międzynarodowymi i Polskimi.

Kariera

Posiadamy doświadczony team programistów i pentesterów, mający za sobą wiele złożonych projektów, w których to dla naszych Klientów projektowaliśmy i tworzyliśmy rozwiązania webowe jak i mobilne (wraz z projektowaniem infrastruktury) czy też zabezpieczaliśmy platformy Klientów wraz z opracowaniem procesów bezpieczeństwa.