Macierz Dyskowa

Macierz Dyskowa – Nasza Oferta

Macierz Dyskowa (ang. Storage) to urządzenie zbudowane z dysków HDD, SSD lub NVMe, które dzięki zaawansowanej funkcjonalności oraz dużej wydajności pozwalają na szybkie i bezpieczne przechowywanie danych. Nasze ogromne doświadczenie w budowaniu macierzy dyskowych pozwala stworzyć dla Klienta urządzenia o bogatej funkcjonalności, indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta. Nasze macierze budujemy w oparciu o najlepsze podzespołu od zaufanych firm Dell/HP/SuperMicro, które wspierają dyski klasy HDD, SSD, NVME. Mogą być to również rozwiązania mieszane np. HDD + SSD.

Dlaczego warto wybrać nasze rozwiązania?

  • Kompresja i Deduplikacja,
  • Wysoka Dostępność (HA) – kilka kontrolerów online,
  • Rozwiązania SSD, NVMe, HDD lub rozwiązania mieszane,
  • Własne S3,
  • Skalowalność wydajnościowa i powierzchniowa,
  • Support macierzy 24/7/367 pełen rok,
  • Gwarancja 5 lat na hardware,
  • Pełne wsparcie i doradztwo,
  • Thin provisioning,
  • Skalowalność bez przerw w działaniu,

Macierz Dyskowa Szafa

Bezpieczeństwo danych i oszczędności

Głównymi zaletami macierzy dyskowych jest ich niezawodność, która gwarantuje zabezpieczenie przed przerwą w dostępie do danych. Dane są zabezpieczone przed awariami dysków, kontrolerów czy zasilaczy. Macierze dyskowe budujemy jako rozwiązania w pełni skalowalne pod względem pojemnościowym jak i wydajnościowym, dzięki czemu macierz dyskowa może rozwijać się razem z firmą. Używając macierzy w firmie z łatwością można replikować dane pomiędzy różnymi lokalizacjami (Replikacja Geograficzna).

Nasze macierze posiadają wbudowane zaawansowane funkcje do których należy deduplikacja, czyli oszczędność przestrzeni dyskowej poprzez eliminacje duplikatów danych, czy kompresja danych – sposób zapisu, który zmniejsza nadmiar i objętość zbioru.

Macierze dyskowe mają możliwość integracji z kluczowymi aplikacjami biznesowymi takimi jak np. Proxmox czy VMWare, a dzięki najnowocześniejszym systemom macierze są odpowiednio zabezpieczone nawet przy awarii trzech dysków. Misją Zdalnego Admina jest zapewnienie najwyższej jakości macierzy czyli takiej, która będzie odpowiednio wydajna dla Klienta, skalowanla (pojemnościowo i wydajnościowo) oraz zapewni odpowiednio ekonomiczny przelicznik za TB powierzchni użytkowej. W ramach współpracy zbudujemy macierz dyskową indywidualnie do Klienta w oparciu o najlepsze rozwiązania i nasze wieloletnie doświadczenia w tego typu projektach.

W budowie naszej platformy wykorzystaliśmy wyłącznie rozwiązania od zaufanych i sprawdzonych marek

Hewlett_Packard_Enterprise_logo
Nvidia
Ceph
Super_Micro
Seagate
Samsung_Orig_Wordmark_BLACK_RGB
9b105700-57c3-11ea-98bb-79fbe7aa1db6
Intel-logo

Zapytaj o ofertę. Uzupełnij prosty formularz, aby otrzymać wycenę.