WND-RPSL.03.02.00-24-02D8/20-002 (WNIOSEK UE)
Udoskonalenie usługi hostingu serwerów wirtualnych wraz z dodaniem do niej usług zwiększających bezpieczeństwo danych
Suma projektu 3 689 508,00 PLN (kliknij, aby przeczytać więcej)

Macierz Dyskowa

Macierz Dyskowa

Macierz Dyskowa (ang. Storage) to urządzenie zbudowane z dysków HDD, SSD lub NVMe, które dzięki zaawansowanej funkcjonalności oraz dużej wydajności pozwalają na szybkie i bezpieczne przechowywanie danych. Nasze ogromne doświadczenie w budowaniu macierzy dyskowych pozwala stworzyć dla Klienta urządzenia o bogatej funkcjonalności, indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta. Nasze macierze budujemy w oparciu o najlepsze podzespołu od zaufanych firm Dell/HP/SuperMicro, które wspierają dyski klasy HDD, SSD, NVME. Mogą być to również rozwiązania mieszane np. HDD + SSD.

Bezpieczeństwo danych i oszczędności

Głównymi zaletami macierzy dyskowych jest ich niezawodność, która gwarantuje zabezpieczenie przed przerwą w dostępie do danych. Dane są zabezpieczone przed awariami dysków, kontrolerów czy zasilaczy. Macierze dyskowe budujemy jako rozwiązania w pełni skalowalne pod względem pojemnościowym jak i wydajnościowym, dzięki czemu macierz dyskowa może rozwijać się razem z firmą. Używając macierzy w firmie z łatwością można replikować dane pomiędzy różnymi lokalizacjami (Replikacja Geograficzna).

Nasze macierze posiadają wbudowane zaawansowane funkcje do których należy deduplikacja, czyli oszczędność przestrzeni dyskowej poprzez eliminacje duplikatów danych, czy kompresja danych – sposób zapisu, który zmniejsza nadmiar i objętość zbioru.

Macierze dyskowe mają możliwość integracji z kluczowymi aplikacjami biznesowymi takimi jak np. Proxmox czy VMWare, a dzięki najnowocześniejszym systemom macierze są odpowiednio zabezpieczone nawet przy awarii trzech dysków. Misją Zdalnego Admina jest zapewnienie najwyższej jakości macierzy czyli takiej, która będzie odpowiednio wydajna dla Klienta, skalowanla (pojemnościowo i wydajnościowo) oraz zapewni odpowiednio ekonomiczny przelicznik za TB powierzchni użytkowej. W ramach współpracy zbudujemy macierz dyskową indywidualnie do Klienta w oparciu o najlepsze rozwiązania i nasze wieloletnie doświadczenia w tego typu projektach.

Macierz Dyskowa Szafa

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę

 • indywidualnie dopasowana macierz do Klienta
 • Deduplikacja z Kompresją – redukująca ilość danych przetrzymywanych na macierzy
 • RAID 0,1,5,6,10
 • możliwość rozbudowy macierzy
 • wielościeżkowość HA zapewniająca wysoką dostępność na wypadek awarii
 • integracja z najważniejszymi aplikacjami biznesowymi
 • wsparcie chmury
 • thinprovisioning
 • S3
 • samo naprawialne rozwiązania
 • uproszczone operacji dla obciążeń SAN i NAS
 • wsparcie techniczne/serwis techniczny/ monitorowanie wydajności opieka przez 1, 2, 3, 4 lub 5 lat

W budowie naszej platformy wykorzystaliśmy wyłącznie rozwiązania od zaufanych i sprawdzonych marek

Porozmawiaj z naszymi Ekspertami o dedykowanym rozwiązaniu dla Ciebie.
Odpowiedz nam na kilka pytań, pozwoli nam się to lepiej przygotować do rozmowy z Tobą.