WND-RPSL.03.02.00-24-02D8/20-002 (WNIOSEK UE)
Udoskonalenie usługi hostingu serwerów wirtualnych wraz z dodaniem do niej usług zwiększających bezpieczeństwo danych
Suma projektu 3 689 508,00 PLN (kliknij, aby przeczytać więcej)

Oferty pracy

Dołącz do nas!

Zdalny Admin to doświadczony team programistów i pentesterów, mający za sobą wiele złożonych projektów, w których to dla naszych Klientów projektowaliśmy i tworzyliśmy rozwiązania webowe jak i mobilne (wraz z projektowaniem infrastruktury) czy też zabezpieczaliśmy platformy Klientów wraz z opracowaniem procesów bezpieczeństwa.

Benefity

Dlaczego warto pracować
w Zdalny Admin?

Ciekawe projekty
Chcesz wykonywać pracę w której czujesz, że rozwiniesz swoje skrzydła? Poznaj nasze ciekawe projekty dzięki którym zwiększysz swoje umiejętności i doświadczenie. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić.
Prywatna opieka medyczna
Korzystaj z zalet prywatnej opieki z dostępem do szerokiej gamy usług medycznych. Zadbasz o zdrowie swoje, a także swojej rodziny.
Ścieżki kariery
Nasza firma specjalizuje się w wielu
różnych dziedzinach, dlatego możesz mieć pewność, że Twoja kariera wraz ze stażem będzie szła w najlepszym
dla Ciebie kierunku.
Multisport
Ćwicz w najlepszych ośrodkach sportowych, kiedy chcesz i ile chcesz. Z kartą mulitsport sam ustalasz miejsce godzinę i rodzaj treningu.
Praca zdalna
Pracujesz skąd chcesz, ponieważ stawiamy na pracę zdalną. Pracuj tak jak lubisz, wykorzystując maksymalnie swoją produktywność i zachowując work life balance.
Wydarzenia
W pracy stawiamy na rozwój i szkolenia. Pracując u nas masz możliwość wzięcia udziału w różnych konferencjach branżowych z ekspertami i specjalistami w swoim fachu.

Oferty pracy

Inżynier DevOps / SysOps

Pełen Etat | Katowice/Zdalnie

Administrator Linux

Pełen Etat | Katowice/Zdalnie