Zarządzanie chmurą

Chmura obliczeniowa (ang. cloud computing) to jeden z kluczowych elementów nowoczesnej architektury serwerowej. Rozwiązania z zakresu Cloud to zróżnicowane i wielowymiarowe środowiskowo, w którym mogą być udostępniane i implementowane najróżniejsze zasoby dostosowane do potrzeb, specyfiki i preferencji przedsiębiorstwa. Chmura obliczeniowa może przyjmować formę platformy do przechowywania danych, infrastruktury serwerowej udostępnianej w formie usługi czy stanowić nośnik specjalistycznego oprogramowania.

Rozwiązania chmurowe mogą być dostarczane w formie chmury prywatnej, publicznej oraz hybrydowej. Dzięki dużej elastyczności i ogromie możliwości, jakie zapewnia chmura obliczeniowa, technologia ta może być łatwo dostosowana do potrzeb każdej firmy i organizacji.

 

Kompleksowe doradztwo z zakresu technologii Cloud

Jako doświadczony partner technologiczny kompleksowo doradzamy naszym klientom z Europy najlepsze rozwiązania z zakresu rozwiązań serwerowych w ramach technologii Cloud. Elastycznie dopasowujemy najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania technologiczne na podstawie dokładnego audytu potrzeb i możliwości naszych klientów, a także na podstawie metodycznych analiz rynkowych.

Pozwala nam to prawidłowo dobrać wdrażane technologie, zapewnić możliwie największą optymalizację zakresu wdrażania usług chmurowych oraz zminimalizować koszty implementacji. W ramach doradztwa dokładnie analizujemy liczbę obsługiwanych użytkowników online, specyfikę procesów biznesowych, backupowych i security oraz zapewniamy wielopoziomowe wsparcie projektowe. Efektem naszej pracy jest wysoka elastyczność, łatwa skalowalność oraz niskie koszty utrzymania usług chmurowych.

 

Najlepsze rozwiązania Cloud dla potrzeb Twojego biznesu

Oferujemy szeroką gamę usług i rozwiązań Cloud, które precyzyjnie dopasujemy do potrzeb i specyfiki każdego biznesu. Operujemy na rozwiązaniach Cloud KVM, Microsoft Azure, Google Cloud oraz AWS. Zależnie od potrzeb naszych klientów dobieramy najlepsze i optymalne rozwiązania lub przygotowujemy indywidualne projekty – np. z wykorzystaniem technologii OpenStack.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych rozwiązań Cloud?

Dostarczane technologie oraz wiedza naszych ekspertów pozwalają nam zapewnić wielopoziomowe korzyści związane ze wdrażaniem rozwiązań chmurowych, niezależnie od specyfiki, wielkości czy preferencji organizacji, instytucji, czy przedsiębiorstwa. Decydując się na usługi chmurowe dostarczane przez naszą firmę, zyskają Państwo:

  • transparentne i proste w obsłudze rozwiązania,
  • elastyczność, łatwe dopasowanie do potrzeb i prostota skalowania,
  • niskie koszty inwestycyjne oraz niewielki koszt utrzymania bazujący na faktycznym wykorzystaniu zasobów,
  • sprawnie funkcjonująca, wysoko dostępna i niezawodna infrastruktura IT.

 

Klienci

 

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z naszymi ekspertami przy użyciu poniższego formularza kontaktowego lub bezpośrednio – telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością porozmawiamy o Państwa potrzebach oraz o dopasowanych do nich rozwiązaniach Cloud.