WND-RPSL.03.02.00-24-02D8/20-002 (WNIOSEK UE)
Udoskonalenie usługi hostingu serwerów wirtualnych wraz z dodaniem do niej usług zwiększających bezpieczeństwo danych
Suma projektu 3 689 508,00 PLN (kliknij, aby przeczytać więcej)

Referencje

Polecamy firmę Zdalny Admin jako zaufanego partnera w obszarze IT. Zostaliśmy otoczeni pełną opieką w atmosferze biznesowej współpracy. Czujemy, że obydwu Stronom przyświeca ten sam cel, jakim jest zoptymalizowanie naszej infrastruktury i jak najwyższy zwrot z inwestycji
Krzysztof Wiśniewski
Prezes Zarządu bazy.danych spółka z o.o
Firma Zdalny Admin była odpowiedzialna za przygotowanie infrastruktury serwerowej dla ośrodka wypoczynkowego Molo Resort. Z czystym sumieniem polecamy firmę Zdalny Admin jako zaufanego dostawcę usług IT na wysokim poziomie w rozsądnej cenie.
Beata Klęczar
Właścicielka Molo Resort
Na kanwie naszych doświadczeń, możemy rekomendować firmę Remote Admin Sp. z o.o jako sprawdzonego i solidnego partnera technologicznego dysponującego swoim zapleczem i kompetencjami.
Sergei Arens
Członek Zarządu Revo Technologies Sp.z o.o
Rekomendujemy spółkę Remote Admin Sp. z o.o jako rzetelnego i wiarygodnego partnera technologicznego w zakresie testów penetracyjnych.
Wojciech Marchwicki
Prokurent ING Bank Śląski S.A
Wykonane prace odpowiadają naszym oczekiwaniom. Firma cechuje się czujnością, terminowością na poziomie zadowalającym i dbałością o szczegóły. Współpraca z zespołem technicznym przebiega harmonijnie i bez zakłóceń. Polecam współpracę z ZdalnyAdmin.
Aleksander Pietrzak
Pełnomocnik Grupa AF Sp. z o.o
Rekomendujemy spółkę Remote Admin Sp. z o.o jako rzetelnego i wiarygodnego partnera technologicznego w zakresie testów penetracyjnych.
Tomasz Pawul
Członek Zarządu InfoShare Sp. z o.o