Referencje

Współpracę z Remote Admin Sp. z o.o. oceniamy bardzo dobrze w zakresie komunikacji oraz poziomu usług technicznych. Realizacja wyznaczonych prac w roku 2019 odbywała się z wymaganą starannością co pozwoliło na realizację założeń z sukcesem projektowym
Janusz Sawicki
Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk
Polecamy firmę Zdalny Admin jako zaufanego partnera w obszarze IT. Zostaliśmy otoczeni pełną opieką w atmosferze biznesowej współpracy.
Krzysztof Wiśniewski
Prezes Zarządu bazy.danych spółka z o.o
Firma Zdalny Admin była odpowiedzialna za przygotowanie infrastruktury serwerowej dla ośrodka wypoczynkowego Molo Resort. Z czystym sumieniem polecamy firmę Zdalny Admin jako zaufanego dostawcę usług IT na wysokim poziomie w rozsądnej cenie.
Beata Klęczar
Właścicielka Molo Resort
Na kanwie naszych doświadczeń, możemy rekomendować firmę Remote Admin Sp. z o.o jako sprawdzonego i solidnego partnera technologicznego dysponującego swoim zapleczem i kompetencjami.
Sergei Arens
Członek Zarządu Revo Technologies Sp.z o.o
Rekomendujemy spółkę Remote Admin Sp. z o.o jako rzetelnego i wiarygodnego partnera technologicznego w zakresie testów penetracyjnych.
Wojciech Marchwicki
Prokurent ING Bank Śląski S.A
Wykonane prace odpowiadają naszym oczekiwaniom. Firma cechuje się czujnością, terminowością na poziomie zadowalającym i dbałością o szczegóły. Współpraca z zespołem technicznym przebiega harmonijnie i bez zakłóceń. Polecam współpracę z ZdalnyAdmin.
Aleksander Pietrzak
Pełnomocnik Grupa AF Sp. z o.o
Rekomendujemy spółkę Remote Admin Sp. z o.o jako rzetelnego i wiarygodnego partnera technologicznego w zakresie testów penetracyjnych.
Tomasz Pawul
Członek Zarządu InfoShare Sp. z o.o