WND-RPSL.03.02.00-24-02D8/20-002 (WNIOSEK UE)
Udoskonalenie usługi hostingu serwerów wirtualnych wraz z dodaniem do niej usług zwiększających bezpieczeństwo danych
Suma projektu 3 689 508,00 PLN (kliknij, aby przeczytać więcej)

Serwer GPU

Serwer GPU – wykorzystaj moc obliczeniową nawet 8 układów GPU od NVIDIA w jednej maszynie. Jeśli tego będzie mało możesz wykorzystać klastrowanie Serwerów GPU.

 

Serwery GPU dają Ci natychmiastowy i najbardziej przystępny cenowo dostęp do wysokiej wydajności obliczeniowej dla projektów HPC (High Performance Computing): Artificial Intelligence, Data Analytics, Data Science, Deep Learning, Machine Learning, Scientific Computing i nie tylko.
Niezależnie, czy jesteś inżynierem, szukającym wydajność zoptymalizowanej pod kątem najbardziej wymagających obliczeń, czy artystą zajmującym się tworzeniem grafiki 3D – serwery GPU to przystępne cenowo i niezawodne rozwiązanie oraz szybki start dla Twojego projektu!

 


Wirtualny Serwer Prywatny (VPS) z GPU
  • od 1 do 64 core Intel Xeon Gold
  • od 1 do 1024 GB RAM
  • od 10 do 5000 GB dysk SSD
  • Panel zarządzania
  • Pełna wirtualizacja KVM
  • Minimum 1 GPU

 

Serwery GPU są idealnym i elastycznym rozwiązaniem dla masowych obliczeń

GPU w chmurze to dostęp do ogromnej mocy obliczeniową przy niezrównanej elastyczność. Wykorzystaj gwarantowaną wydajność obliczeniową serwerów GPU opartych o podzespoły sprawdzonych dostawców jak:

 

Konfiguracja dobrana do Twoich potrzeb

Wszystkie komponenty naszych serwerów GPU zostały dobrane i zoptymalizowane tak, aby uniknąć „wąskich gardeł”, a gotowa konfiguracja powstałą w całości z myślą o wydajność i niezawodności.

Kiedy jedna zaawansowana karta NVIDIA to za mało dla Twojego projektu, możesz wykorzystać serwer z nawet 8 GPU, sklastrować więcej węzłów i dodatkowo wykorzystać inne, mocniejsze procesory GPU! W zależności od potrzebnej mocy przygotowujemy dedykowane konfiguracje lub można skorzystać  z tych, które są dostępne standardowo jako pakiety:

Serwery GPU dostępne na żądanie

 

Wykorzystaj moc GPU od NVIDIA w chmurze! Kiedy Ty koncentrujesz się na swoich projektach, to my zajmujemy się sprzętem, który umożliwi ich przeprowadzenie. Całkowity koszt posiadania: instalacji, użytkowania i utrzymywania (a z czasem i utylizacji) własnego serwera GPU  jest najczęściej znacznie wyższy w porównaniu z rozwiązaniami chmurowymi!

High-performance computing z GPU VPS

Rozwój sztucznej inteligencji napędza wszystkie obszary biznesu, zmieniając w ostatnich latach oblicze wielu projektów i badań. Procesy związane z Artificial intelligence, Machine Learning czy Deep Learning stawiają przed nami bardzo wysokie wymagania w zakresie szybkiej pamięci, dużej przepustowości i ogromnej mocy obliczeniowej – dlatego wszystko to znajdziesz w naszych serwerach GPU.

 

Zapewnimy Ci niezbędną moc obliczeniową dzięki wydajnym serwerom opartym na wysoce wyspecjalizowanych GPU

Od uczenia maszynowego, po grafikę 3D / rendering, przez środowiska VDI (Virtual Desktop Infrastructure)  – wykorzystaj serwery GPU dla dowolnych obliczeń HPC. Prowadź swoje prace w bezpiecznym i łatwo zarządzalnym środowisku wirtualnym.

Masz pytania dotyczące naszych serwerów GPU VPS? Chcesz się upewnić, jak wykorzystać uczenie maszynowe w swoich projektach? Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej konfiguracji GPU? Z przyjemnością doradzimy rozwiązania dla Twojego projektu – nasza obsługa klienta nie ma sobie równych w branży, a nasi eksperci są zawsze dostępni, aby upewnić się, że otrzymasz konfigurację dobraną do Twoich potrzeb.