Serwer GPU

Serwer GPU – wykorzystaj moc obliczeniową nawet 8 układów GPU A100 od NVIDIA w jednej maszynie. Jeśli tego będzie mało możesz wykorzystać klastrowanie Serwerów GPU.

 

Serwery GPU dają Ci natychmiastowy i najbardziej przystępny cenowo dostęp do wysokiej wydajności obliczeniowej dla projektów HPC (High Performance Computing): Artificial Intelligence, Data Analytics, Data Science, Deep Learning, Machine Learning, Scientific Computing i nie tylko.
Niezależnie, czy jesteś inżynierem szukającym wydajność zoptymalizowanej pod kątem najbardziej wymagających obliczeń, czy artystą zajmującym się tworzeniem grafiki 3D – serwery GPU to przystępne cenowo i niezawodne rozwiązanie oraz szybki start dla Twojego projektu!

Serwer z GPU
  • CPUod 1 do 72 core Intel Xeon Gold
  • RAMod 1 do 1024 GB RAM
  • SSDod 1 do 50TB dysk SSD
  • ManagmentPanel zarządzania
  • KVMPełna wirtualizacja KVM
  • CPUMinimum 1 GPU

Serwery GPU są idealnym i elastycznym rozwiązaniem dla masowych obliczeń

GPU w naszej chmurze to dostęp do ogromnej mocy obliczeniową przy niezrównanej elastyczność. Nasze rozwiązania budujemy samodzielnie, w trosce o potrzeby naszych Klientów. Jeśli złożysz u nas zapytanie to przygotujemy dla Ciebie dedykowaną konfigurację. Posiadamy w swoich zasobach kilkaset kart graficznych mogących pracować dla Ciebie „od ręki”. 

Wykorzystaj gwarantowaną wydajność obliczeniową serwerów GPU opartych o podzespoły sprawdzonych dostawców jak:

Hewlett_Packard_Enterprise_logo
Nvidia
Ceph
Super_Micro
Seagate
Samsung_Orig_Wordmark_BLACK_RGB
9b105700-57c3-11ea-98bb-79fbe7aa1db6
Intel-logo

 

Konfiguracja dobrana do Twoich potrzeb

Wszystkie komponenty naszych serwerów GPU zostały dobrane i zoptymalizowane tak, aby uniknąć „wąskich gardeł”, a gotowa konfiguracja powstałą w całości z myślą o wydajność i niezawodności.
Kiedy jeden węzeł z 8 GPU NVIDIA A100 to za mało dla Twojego projektu, możesz wykorzystać dodatkowe serwery czyli sklastrować więcej węzłów i utworzyć instalację z dowolnej liczby serwerów.

W zależności od potrzebnej mocy przygotowujemy bezkompromisowe konfiguracje skrojone wyłącznie do potrzeb Klienta. Twój Klaster może składać się z dowolnej liczby GPU, setek rdzeni Procesorów (CPU), dziesiątek terabajtów (TB) RAMU i Petabajtów (PB) wydajnego systemu dyskowego na składowanie danych wraz z ich kompresją. Można skorzystać  z tych, które są dostępne standardowo jako pakiety na naszej stronie: KLIK

Serwery GPU dostępne na żądanie

Wykorzystaj moc GPU od NVIDIA lub AMD w chmurze! Kiedy Ty koncentrujesz się na swoich projektach, to my zajmujemy się sprzętem, utrzymaniem, ciągłością działania i skalowaniem. Całkowity koszt posiadania: instalacji, użytkowania i utrzymywania (a z czasem i utylizacji) własnego serwera GPU jest najczęściej znacznie wyższy w porównaniu z naszymi rozwiązaniami chmurowymi!

Dla wybranej grupy serwerów GPU oferujemy również rozliczenie godzinowe.

High-performance computing z GPU

Rozwój sztucznej inteligencji napędza wszystkie obszary biznesu, zmieniając w ostatnich latach oblicze wielu projektów i badań. Procesy związane z Artificial intelligence, Machine Learning czy Deep Learning stawiają przed nami bardzo wysokie wymagania w zakresie szybkiej pamięci, dużej przepustowości i ogromnej mocy obliczeniowej – dlatego wszystko to znajdziesz w naszych rozwiązaniach chmurowych z GPU.

 

Zapewnimy Ci niezbędną moc obliczeniową dzięki wydajnym serwerom opartym na wysoce wyspecjalizowanych GPU

Od uczenia maszynowego, po grafikę 3D / rendering, przez środowiska VDI (Virtual Desktop Infrastructure)  – wykorzystaj serwery GPU dla dowolnych obliczeń HPC.

Prowadź swoje prace w bezpiecznym i łatwo zarządzalnym środowisku wirtualnym.

Masz pytania dotyczące naszych serwerów GPU i rozwiązań pokrewnych? Chcesz się upewnić, jak wykorzystać uczenie maszynowe w swoich projektach? Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej konfiguracji GPU? Z przyjemnością doradzimy rozwiązania dla Twojego projektu – nasza obsługa klienta nie ma sobie równych w branży, a nasi eksperci są zawsze dostępni, aby upewnić się, że otrzymasz konfigurację dobraną do Twoich potrzeb. Zostaw nam wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.