WND-RPSL.03.02.00-24-02D8/20-002 (WNIOSEK UE)
Udoskonalenie usługi hostingu serwerów wirtualnych wraz z dodaniem do niej usług zwiększających bezpieczeństwo danych
Suma projektu 3 689 508,00 PLN (kliknij, aby przeczytać więcej)

Pomożemy twojej
firmie zwiększyć
bezpieczeństwo

Jesteśmy marką świadczącą Outsourcing IT, działamy na rynku polskim od wielu lat oraz posiadamy udokumentowaną współpracę z dużymi Klientami. Specjalizujemy się w dostawie wyspecjalizowanych usług informatycznych dla Klientów biznesowych i indywidualnych.

Do świadczenia usług wykorzystujemy rozwiązania oraz współpracę partnerską od:

Pełna lista rozwiązań

Nasza oferta

Poznaj obszary naszego
działania oraz usługi

Bezpieczeństwo IT
Analiza powłamaniowa
Rodzaj audytu bezpieczeństwa przeprowadzonego po zaistniałym incydencie, który pozwala zidentyfikować słabe punkty zabezpieczeń i odkrywając w ten sposób miejsca, w których doszło do ataku.
Więcej
SIEM
Jest rozwiązaniem służącym bezpieczeństwu i analizie zdarzeń. W ramach naszej oferty oferujemy rozwiązania pokrewne.
Więcej
Ciągłość działania
Hardering serwerów
W dzisiejszym biznesie to nie sprzęt i oprogramowanie są najcenniejszymi elementami. Największą wartość mają dane, warto je zabezpieczyć.
Więcej
Testy penetracyjne
Odkryj słabe punkty i luki w firmowych zabezpieczeniach dzięki kompleksowo przeprowadzonym pentestom – symulowanym cyberatakom na Twoje systemy teleinformatyczne.
Więcej
Data Center
IDS
Tworzymy kompletne i ściśle dopasowane systemy IT, których zadaniem jest usprawnienie procesów, redukcja kosztów operacyjnych czy też zarządzanie.
Więcej
Usługa ReconMore
Aktywna ochrona serwerów eliminuje ryzyko usterek utrudniających, a czasem nawet paraliżujących działanie firmy, portalu lub aplikacji internetowej.
Więcej

Oferujemy bezpłatne doradztwo dla usług administracji serwerami

Aktywna administracja serwerami eliminuje ryzyko usterek, które potencjalnie mogą doprowadzić do paraliżu działań firmy, portalu lub aplikacji internetowej. To duża odpowiedzialność – Warto więc powierzyć to zadanie profesjonalistom.

Kompleksowa obsługa przez Team DevOps

Usługi DevOps świadczone przez naszą firmę pozwalają optymalizować procesy IT, skracać czas wdrożeń czy też automatyzować infrastrukturę. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, o czym może świadczyć głos naszych setek zadowolonych klientów.

Poznaj słabość swojej infrastruktury zanim zrobią to cyberprzestępcy!

Stworzyliśmy ReconMore, aby pomóc Twojej firmie skutecznie chronić zasoby. Brakuje Ci pentesterów do pracy? Masz już dość korzystania z automatycznych skanerów bezpieczeństwa? W pełni rozumiemy twoje potrzeby. Poznaj ReconMore

Przenieś swoją infrastrukturę do chmury z pomocą Virtual Data Center

Chmura obliczeniowa (ang. cloud computing) to jeden z kluczowych elementów nowoczesnej architektury serwerowej. Rozwiązania z zakresu Cloud to zróżnicowane i wielowymiarowe środowiskowo, w którym mogą być udostępniane i implementowane najróżniejsze zasoby.

Klienci i referencje

Polecamy firmę Zdalny Admin jako zaufanego partnera w obszarze IT. Zostaliśmy otoczeni pełną opieką w atmosferze biznesowej współpracy.
Krzysztof Wiśniewski, Prezes Zarządu bazy.danych spółka z o.o
Firma Zdalny Admin była odpowiedzialna za przygotowanie infrastruktury serwerowej dla ośrodka wypoczynkowego Molo Resort. Z czystym sumieniem polecamy firmę Zdalny Admin jako zaufanego dostawcę usług IT na wysokim poziomie w rozsądnej cenie.
Beata Klęczar, Właścicielka Molo Resort
Na kanwie naszych doświadczeń, możemy rekomendować firmę Remote Admin Sp. z o.o jako sprawdzonego i solidnego partnera technologicznego dysponującego swoim zapleczem i kompetencjami.
Sergei Arens, Członek Zarządu Revo Technologies Sp.z o.o

Zobacz jak pracujemy? Poznaj nasz proces tworzenia

1
Pierwszy kontakt
2
Wysłuchanie potrzeb
i problemów klienta
3
Doradztwo technologiczne
oraz dobór odpowiedniej oferty
4
Produkcyje wdrożenia
naszych usług i rozwiązań
dla klienta
5
Późniejsze doradztwo,
rozwój i utrzymanie procedór
bezpieczeństwa dla klienta
Nie dodano sekcji!