WND-RPSL.03.02.00-24-02D8/20-002 (WNIOSEK UE)
Udoskonalenie usługi hostingu serwerów wirtualnych wraz z dodaniem do niej usług zwiększających bezpieczeństwo danych
Suma projektu 3 689 508,00 PLN (kliknij, aby przeczytać więcej)

Klienci

Satysfakcja naszych klientów jest motywacją do dalszego rozwoju

Zadowolony Klient jest dla nas priorytetem, dlatego też zawsze staramy się zrozumieć Twoje cele i dopasować oferty czy usługi, które pomogą Ci osiągnąć sukces. Nasza oferta, która stale się rozwija skierowana jest do wszystkich grup Klientów, zarówno tych raczkujących w świecie online jaki i doświadczonych profesjonalistów. Możemy się pochwalić zaufaniem zarówno małych firm jak i dużych przedsiębiorstw. Sprawdźcie sami opinię naszych Klientów.

Polecamy firmę Zdalny Admin jako zaufanego partnera w obszarze IT. Zostaliśmy otoczeni pełną opieką w atmosferze biznesowej współpracy. Czujemy, że obydwu Stronom przyświeca ten sam cel, jakim jest zoptymalizowanie naszej infrastruktury i jak najwyższy zwrot z inwestycji
Krzysztof Wiśniewski, Prezes Zarządu bazy.danych spółka z o.o
Firma Zdalny Admin była odpowiedzialna za przygotowanie infrastruktury serwerowej dla ośrodka wypoczynkowego Molo Resort. Z czystym sumieniem polecamy firmę Zdalny Admin jako zaufanego dostawcę usług IT na wysokim poziomie w rozsądnej cenie.
Beata Klęczar, Właścicielka Molo Resort
Na kanwie naszych doświadczeń, możemy rekomendować firmę Remote Admin Sp. z o.o jako sprawdzonego i solidnego partnera technologicznego dysponującego swoim zapleczem i kompetencjami.
Sergei Arens, Członek Zarządu Revo Technologies Sp.z o.o
Zaufali nam

Lista klientów, którzy nam zaufali