WND-RPSL.03.02.00-24-02D8/20-002 (WNIOSEK UE)
Udoskonalenie usługi hostingu serwerów wirtualnych wraz z dodaniem do niej usług zwiększających bezpieczeństwo danych
Suma projektu 3 689 508,00 PLN

Specjalista ds. marketingu

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • Współpraca z zespołem w zakresie opracowania i realizacji strategii działań marketingowych,
  • Tworzenie kampanii e-mail,
  • Marketing Automation i wdrażanie procedur,
  • Tworzenie kluczowych treści na portale firmowe,
  • Umiejętność pracy w zespole i planowania,
  • Współpraca z działem SEO oraz działem Sprzedaży,
  • Analiza i raportowanie wyników przed zarządem,

WYMAGAMY:

  • Znajomości silnika CMS WordPress (redagowanie treści),
  • Dyspozycyjność do pracy zdalnej minimum 160 godzin miesięcznie,
  • Znajomość systemu klasy CRM (np. Pipedrive),
  • Znajomość narzędzi do Cold Mailingu (np. Woodpecker, Mailchimp),
  • Umiejętność swobodnej pracy z narzędziami marketing automation,
  • Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Ogólnej wiedzy dotyczącej

DODATKOWE ATUTY:

  • Znajomość rozwiązania Zaiper,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość oprogramowania Asana/ClickUp,
  • Podstawowa znajomość języka HTML,

OFERUJEMY:

  • Współpracę w rozwijającej się marce opartą o kontrakt B2B, Umowę Zlecenie lub Umowę o Pracę,
  • Szkolenia i edukację pozwalającą na dalszy rozwój,
  • Stale rozwijaną bazę wiedzy,
  • Intranet do kontaktu z zespołem,
  • Swobodę w działaniu,
  • Współpracę w małym zespole marketingu,
  • Spotkania integracyjne,
  • Podstawowe wynagrodzenie + Premie
  • Możliwość awansu,