Wszystkie oferty pracy

Account Manager – Wielka Brytania

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Account Manager na rynek Wielkiej Brytanii

Katowice/Londyn/Zdalnie

Zakres obowiązków:

  • realizacja planu sprzedaży wyznaczonego przez Zarząd,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów (w firmach dużych i średnich) w ramach oferowanych przez grup Spółkę produktów i usług dla Wielkiej Brytanii,
  • prezentowanie rozwiązań z oferty firmy do Klientów z Wielkiej Brytanii,
  • przygotowywanie ofert i negocjacje warunków handlowych z klientami i dostawcami z Wielkiej Brytanii,
  • współpraca z działem technicznym i Project Managerami,
  • współtworzenie nowych produktów,
  • budowanie relacji z Klientami z Wielkiej Brytanii,
  • analiza rynku IT w Wielkiej Brytanii,
  • raportowanie działań handlowych,

Wymagania:

  • umiejętności sprzedażowe w zakresie technologii i usług na rynku IT,
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji,
  • biegłość w tworzeniu ofert i w negocjacjach warunków handlowych,
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży IT; udokumentowane sukcesami zawodowymi,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów i usług w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego, (mile widziana znajomość technologii SIEM, Anty APT, DLP, WAF/DAM, PIM, audytów technologii i pentestów),
  • biegłość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

Oferujemy:

  • swobodną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • rozwój zawodowy,
  • pracę z nowymi technologiami,
  • udział w ciekawych projektach,
  • szkolenia

Aplikacje zawierające listy motywacyjny oraz profil CV należy kierować na adres praca@zdalnyadmin.com.pl

Uprzejmie prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.” Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.